Drone 2017 Türkçe Altyazılı 1080p Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 137 Görüntülenme

Drone 2017 Türkçe Altyazılı 1080p Full İzle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Jason Bourque'un mütevazı ve gergin gerilim filmi "Drone", 2016'dan itibaren Gavin Hood'un "Eye in the Sky" da ve Andrew Niccol'ın "İyi Kill" adlı filminde 2015 yılına kadar daha etkili bir şekilde dramatik hale getirilmiş bir sorun olan uzaktan kumanda ile savaş etiğini inceliyor. Bu filmler Askeri personelin ahlaki mücadelelerini, tehlikeden çok uzakta klinik hassasiyetle görev yaparken incelemeye aldılar. "Drone", Gizli C.I.A.'ya atamalara dair bir deniz uçağı pilotu olan Neil Wistin'i (Sean Bean) izleyerek evin önüne geçer. Washington eyaletinde müteahhit ve Imir Shaw (Patrick Sabongui), evine dışa dönük bir nedeni olan bir ziyaretçidir.

  Ailenin üyelerinden gerçek görevini gizleyen bir alkolik olan Neil, Pakistan'daki vatandaşlardan olduğu gibi onlardan uzaklaştı ve yanlışlıkla bürosundan kontrol edilen bir füze ile öldürdü. Karısı Ellen (Mary McCormack, sağlam) bir ilişki yaşıyor. Duyarlı oğlu Shane (Maxwell Haynes), yaşlı adam olarak Neil'in babasına bağlıyken, Neil bir melodi bile yapamaz. Imir, Neil'in evini bırakıp miras aldığı bir tekne almayı teklif ettiğinde, yumuşak ciddiyetiyle dokunduğu Neil, akşam yemeğinde onu davet ediyor, sadece Imir'in Neil'in çalışma geçmişini bildiğini ve karısını ve kızını Neil'in birinde kaybettiğini öğrenmek için davet ediyor. Hava saldırıları.

  Film, Pakistan'da düzenlenen bir bravura dizisi ile açılıyor ve Bourque ve Paul A. Birkett'in senaryosu, Amerikan çıkarları ile insanlar arasında teminatlı hasar olarak verilen sempatileri dengelemek için elinden çabalıyorlar. Ancak aşırı ısınmış aile itirafları, doruk noktasındaki SWAT ekip sözleşmelerini karşılar ve daha sonra ısrarla titreşir.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?